Kontaktai

UAB ADMA
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Įmonės kodas: 302723049
PVM kodas: LT100006696210

Atsiskaitomoji sąskaita:

AB SWEDBANK, banko kodas 73000
LT21 7300 0101 3033 1109

UAB ADMA prekybos padaliniai

Kaune
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Tel.: +370 37 260623

Darbo laikas
Pirmadienis – Penktadienis 08:00 – 18:00
Šeštadienis: nedirbame

Kontaktinė informacija

Direktorius


Tomas Adomaitis
Mob.: +370 685 11017
El. paštas: tomas.a@adma.lt

Personalo vadybininkė


Lucija Jurgelevičienė

Mob.: +370 685 00339
El. paštas: lucija.j@adma.lt

Buhalterija


Lina Drėgvienė
Mob.: +370 657 07877
El. paštas: lina.d@adma.lt

 

 


Vita Matulaitienė
Mob.: +370 685 61440
El. paštas: vita.m@adma.lt

Projektų vadovas


Tomas
Gumbelevičius
Mob.: +370 675 49790, +370 614 93377
El. paštas: tomas.g@adma.lt

Tiekimo vadybininkas


Saigūnas Kasikauskas

Mob.: +370 669 92995
El. paštas: saigunas.k@adma.lt 

Šildymo, vėdinimo vadybininkai


Aleksandras Klebanskij

Mob.: +370 652 32939
El. paštas: aleksandras.k@adma.lt

 

 


Egidijus Bulvinas

Mob.: +370 685 40190
El. paštas: egidijus.b@adma.lt

 

 


Mindaugas Senulis

Mob.: +370 685 84298
El. paštas: mindaugas.s@adma.lt

Vonios kambario įrangos, plytelių vadybininkai


Dovilė Gajauskienė
Mob.: +370 655 78525
El. paštas: dovile.g@adma.lt

 

 


Laima Spietinytė

Mob.: +370 638 65675
El. paštas: laima.s@adma.lt

IT specialistas

 

Karolis Steponavičius
Mob.: +370 652 00422
El. paštas: karolis.s@adma.lt

Parašykite mums

Jūsų vardas *
Fill out this field
Jūsų el. pašto adresas *
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Telefonas
Fill out this field
Jūsų žinutė *
Fill out this field

Kur mus rasti?

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą