ŠILDYMAS

Šildymo sistema – tai, be ko lietuviško klimato sąlygomis išsiversti neįmanoma, todėl šildymo būdo pasirinkimas yra laikomas vienu iš svarbiausų klausimų renovuojant ar įrengiant namus. Tinkama šildymo sistema kokybiškai apšildo patalpas, sumažina šildymo sistemos įrengimo kaštus, eksploatacijos bei priežiūros išlaidas. Tereikia pasirinkti patikimus gaminius, kurių ADMA asortimente – platus pasirinkimas.

ŠILDYMO SISTEMOS

Išties kiekviena šildymo sistema – šildymo katilai (kieto ir skysto kuro), dujinės katilinės, geoterminis šildymas ar kitos šildymo alternatyvos – turi savų privalumų ir trūkumų,  tačiau juos pasirenkant naudinga žinoti ir bendrus jų veikimo principus.

Kieto kuro šildymo katiluose

Kieto kuro šildymo katiluose deginamas pasirinktas biokuras iš atsinaujinančių energijos šaltinių, t. y. akmens anglys, malkos, briketai, granulės, grūdai ir pan. Klientai itin vertina kelis šios šildymo sistemos privalumus: gana mažą įrengimo kainą, efektyvumą, paprastą naudojimą ir laisvą biokuro pasirinkimą, atsižvelgiant į savo poreikius ar norus.

Skysto kuro šildymo katilai

Skysto kuro šildymo katilai išsiskiria unikaliomis savybėmis, kurios laikomos didžiausiais šios sistemos privalumais, tai – nenutrūkstamas katilinės darbas, nereikalaujantis nuolatinės priežiūros ir rūpesčio, bei automatizuotas sistemos galios reguliavimas.

Dujinė katilinė

Dujinę katilinę sudaro dujinis katilas (neleidžia peršildyti patalpos ir kylant kambario temperatūrai mažina katilo galią) ir boileris (turi temperatūros daviklį ir nukritus karšto vandens temperatūrai visą srautą nukreipia į karšto vandens šildymą, o karštam vandeniui pasiekus nustatytą temperatūrą – grįžtą į normalų šildymo rėžimą). Šią šildymo sistemą pasirenka tie, kuriems labai svarbus komfortas, nes dujinės katilinės užtikrina nuolatinį, nenutrūkstamą šildymo procesą.

Geoterminis šildymas

Geoterminis šildymas – itin šiuolaikiškas šildymo būdas. Šią šildymo sistemą sudaro šilumos šaltinis (oras, vanduo, žemė), vamzdžių vertikalūs ar horizontalūs kolektoriai, šilumos siurblys ir pastato šildymo sistema (grindinė, radijatorinė, kombinuota). Geoterminio šildymo populiarumą lėmė jo ekologiškumas.

ADMA specialistai pataria prieš pasirenkant šildymo sistemą įvertinti jos akumuliacines talpas, kurių paskirtis – suvaldyti šildymo procesą. Šis elementas reikalingos tam, kad šildymo katilas galėtų dirbti nominalia galia ir užtikrintų ekonomiškumą. Be to, akumuliacinė talpa padeda kontroliuoti vandens temperatūrą, lemia retesnį katilo įkrovimo poreikį. Taip pat svarbu įvertinti ir kolektorių, kuriame sujungiami šildymo vamzdynai. Tai vienas iš svarbių šildymo sistemos dalių, nes padeda nukreipti tam tikros temperatūros ir slėgio termofikacinį skystį į vamzdynus. Tinkamai sumontuotas kolektorius efektyviai išskirsto šildomo vandens srautą ir padeda sureguliuoti patalpos temperatūrą. Tad prieš apsisprendžiant, kuri šildymo sistema tinkamiausia, privalu įvertinti nemažai aspektų ir netgi pasikonsultuoti su kvalifikuotais specialistais.

ŠILDYMO PASLAUGOS

Reikėtų žinoti, jog tam, kad šildymo sistema sklandžiai funkcionuotų, reikalingas ir profesionalus šildymo sistemos suprojektavimas bei įdiegimas. Šildymo paslaugos dažniausiai apima pagrindinius šildymo sistemų montavimo, demontavimo ir rekonstrukcijos darbus:

  1. Kieto (skysto, dujinio) kuro katilų pajungimą bei keitimą
  2. Kombinuotų arba elektrinių vandens šildytuvų statymą, keitimą ir valymą
  3. Akumuliacinių talpų pajungimą
  4. Katilinės mazgo montavimą
  5. Kolektorinių sistemų (ketiniai radiatoriai, aliuminiai, plieniniai) montavimą ir rekonstrukciją
  6. Koloriferių montavimą
  7. Grindinio, sieninio, lubinio šildymo montavimą

Labai svarbu, kad šildymo sistema būtų projektuojama ir montuojama pagal visus reikalavimus ir normatyvus, atsižvelgiant į tam tikrus duomenis: namo sienų storį ir tipą, namo plotą, lubų aukštį, langų ir durų tipą, sanitarinių mazgų kiekį, šildomų grindų plotą, katilo tipą, norimo eksploatuoti kuro rūšį ir netgi gyventojų skaičių.

Šiuolaikinės inovatyvios šildymo sistemos ir profesionaliai suteiktos šildymo sistemų montavimo paslaugos padeda ne tik sutaupyti laiko ir finansų, bet ir garantuoja šilumą, komfortišką temperatūrą savo namuose ar bet kurioje kitoje patalpoje.

UAB „ADMA“ gali profesionaliai pakonsultuoti šildymo, inžinerijos sistemų ir santechnikos klausimais, atsižvelgdami į konkrečią gyvenamąją vietą ar kito pobūdžio patalpą parengti ir pateikti tinkamiausią šildymo sprendimą. ADMA paslaugos apima ir tinkamo katilo, veiksmingos konstrukcijos parinkimą, akumuliacinės talpos pritaikymą, katilinės automatizaciją, kuri užtikrina bendrą sistemos saugumą. Tiesa, kartu su produktais suteikiama ir ilgametė garantija ADMA šildymo sistemoms ir pagal gamintojų reikalavimus sumontuotiems įrenginiams.

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą