Dujinių katilų remontas

Kiek užtrunka dujinio katilo remontas?

Teikiame dujinių katilų remonto ir techninės profilaktikos paslaugas. Dujinių katilų remontas laiko atžvilgiu priklauso nuo gedimo ir dažniausiai užtrunka iki 1-3 valandų. Atskirais atvejais, kuomet reikalinga atvežti detalę ar pakeisti katilą, remontas gali būti pabaigtas kitą dieną. Paties dujų katilo pakeitimas gali užtrukti 1-2 dienas. Priklausomai nuo to, kaip paruošta šildymo sistema konkrečiam dujų katilui, kokius papildomus darbus reikia atlikti, skiriasi darbų atlikimo laikas. Keičiant dujinį įrenginį identišku, katilo pakeitimas gali užtrukti vos iki 3 valandų su patikra ir paleidimu.

Dujinių katilų remontas ir dujinių katilų techninis aptarnavimas tarpusavyje yra absoliučiai susiję. Maždaug 90 % visų dujinių katilų gedimų pasireiškia dėl laiku neatliktos techninės profilaktikos.

Gedimo priežastis yra nustatoma, atlikus dujų katilo diagnostiką. Dažniausiai pasitaikantys yra šilumokaičio, termostato ar automatinės dalies gedimai. Taip pat neretai įrenginio darbas sutrinka, bandant savarankiškai pakeisti nustatymus ar prijungus tam tikrus įrenginius, kurie yra nesuderinami su atitinkamu dujų katilu. Tokiu atveju, dujinis katilas veikti nenustoja, tačiau sutrinka normalus įrenginio veikimas: jis išsijungia netrukus po to, kai pradėjo veikti, šildymo sistema veikia ne visuose kambariuose, neparuošiamas karštas vanduo ir pan.

Ar katilus tvarkome kliento namuose?

Visi remonto darbai atliekami kliento namuose bet kuriame mieste. Visų katilų remontas, tai yra ne tik mūsų atstovaujamų prekinių ženklų Immergas ir Wiessmann dujų katilų remontas, bet ir kitų firmų dujinių katilų remontas, tokių kaip Junkers dujiniai katilai, aptarnavimas. Taip pat, žinoma, atliekamas ir techninis Immergas bei Wiessmann katilų aptarnavimas.

Be to, per partnerius atliekamas Saunier Duval katilų remontas, Protherm katilų remontas, jau minėtų Junkers katilų remontas, Baxi dujinių katilų servisas ir techninis jų aptarnavimas.

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą