Šildymo sistemų montavimas

Šildymo įrengimas name dažnai yra nemažas galvos skausmas kiekvienam, kuris neturi apie tai žinių. Ir čia gera žinia yra ta, kad šildymo sistemų montavimas mūsų profesionalams yra kasdienybė, todėl esame pasiruošę visada padėti. Mes ne tik įrengsime jums šildymo sistemą, bet ir išsamiai atsakysime į visus kylančius klausimus.

Šildymo sistemos, kurias mes įrengsime

Šiuo metu mūsų įmonė atlieka visų pagrindinių šildymo sistemų įrengimą. Mes įrengsime šildymo sistemą, kokią tik pageidausite, atitinkamai atsižvelgdami ir įvertindami jūsų poreikius ir jūsų namo savybes. Patarsime, kokia sistema konkrečiu atveju yra efektyvesnė ir kodėl, tam, kad pasirinkto šildymo įrengimas atitiktų lūkesčius ir maksimaliai patenkintų būtinus namo šildymo ir karšto vandens poreikius. Kiekvienos šildymo sistemos montavimo kaina yra apskaičiuojama priklausomai nuo įrengiamos sistemos ir gali kainuoti nuo 200 eurų.

Atliekamas kieto, skysto kuro katilų montavimas, dujinio, elektrinio, geoterminio šildymo sistemų montavimas bei šilumos siurblių įrengimas. Taip pat atliekame paviršinių šildymo sistemų įrengimą, papildomų priedų montavimą, demontavimą bei rekonstrukciją. Galime išmontuoti seną įrangą ir sumontuoti naują, montuojame, demontuojame kolektorines sistemas, pastatome vandens šildytuvus, akumuliacines talpas. Profesionaliai atliekame šilumos sistemų instaliavimą, paleidimą, įrenginių techninę profilaktiką bei remonto darbus.

Kaip pasirinkti tinkamą šildymo sistemą?

Dažniausiai kylantys klausimai yra, kokią šildymo sistemą rekomenduojame įsirengti, kokie yra vienos ar kitos sistemos privalumai, trūkumai, kokia yra šildymo sistemos projekto kaina bei šildymo sistemos montavimo kaina.

Kietojo kuro šildymo sistemos

Vieni iš populiariausių yra kietojo kuro katilai, kurių ir įrengimo kaina ir pats kuras yra ganėtinai pigūs, o efektyvumas yra didelis – plieninių katilų naudingo veikimo koeficientas siekia maždaug 85%. Tačiau tam reikalingos tinkamos sandėliavimo patalpos kietojo kuro atsargoms. Neužmirškite, kad malkinį kietojo kuro katilą reikės mažiausiai kartą per parą pakrauti, atskirais atvejais – rečiau. Mažiau priežiūros reikalaujantys yra granuliniai kietojo kuro katilai, kurie gali būti valdomi automatizuotai, tokiu atveju tereikia pasirūpinti, kad granulių talpa būtų užpildyta.

Dujinio šildymo sistemos

Dujinio šildymo sistemų montavimas yra vienas iš paprasčiausių, jų įrengimas nėra labai brangus, o šildymas yra patogus. Šis būdas ypač tinka mėgstantiems komfortą, kadangi nereikalauja jokių žmogiškųjų išteklių, pakanka atlikti dujinio katilo profilaktinę priežiūrą kartą per metus. Dujinio šildymo sistema tinka tiek radiatoriams, tiek grindiniam šildymui, o kalbant apie kondensacinio dujinio katilo efektyvumą, jo naudingo veikimo koeficientas siekia net iki 110%.

Geoterminis šildymas ir šilumos siurbliai

Geoterminiam šildymui pasitelkiami oro, žemės, vandens šilumos šaltiniai. Tačiau šios sistemos įrengimas reikalauja nemažai investicijų, šilumos siurbliui aptarnauti reikalingas vandens šaltinis arba gręžinys, kurio įrengimas sudaro nemažą visos sistemos įrengimo kainą. Todėl labiau pasiteisina dideliems namams apšildyti.

Tuo tarpu šilumos siurbliai oras-vaduo yra pakankamai nauja, o jos įrengimas yra žymiai paprastesnis ir pigesnis. Savo patogumu labai panaši į dujinio šildymo sistemą. Šilumos siurbliai gali būti įrengiami bet kokio dydžio namuose, puikiai tinka naujiems ekonomiškiems namams, ypatingai pasiteisina nedideliems namams ir tuo atveju, kai arti nėra dujų įvado, o nesinori kietojo kuro katilo.

Jau minėjome, kad montavimo kaina priklauso nuo įrengiamos sistemos, o šildymo sistemos projekto kaina priklauso nuo namo, kuriam rengiamas projektas, charakteristikų bei šildymo sistemos pasirinkimo.

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą