Šildymo sistemos oras-vanduo įrengimas

Kiek kainuoja šilumos sistema oras-vanduo?

Šilumos sistema oras-vanduo – bene sparčiausiai populiarėjantis šildymo būdas visoje Europoje. Ir ne veltui, nes ji pasižymi gana paprastu įrengimu ir itin paprastu eksploatavimu. O ir šios šildymo sistemos oras-vanduo įrengimo kaina sąlyginai nėra labai didelė, jeigu lyginti ją su panašiai veikiančia geoterminio šildymo sistema. Šilumos siurbliai oras-vanduo kaina gali prilygti dujinio katilo kainai, o be to, jų priežiūra lygiai taip pat nereikalauja jokių žmogiškųjų išteklių, kaip ir dujinio katilo. O štai pats šildymas oras-vanduo kaina labai patrauklus tiems, kurie neturi galimybės įrengti dujinį šildymą, nesant dujų įvado. Šiuo atveju, labai dažnai domina ir kita šilumos sistema – tai oras-oras sistema. Oras-oras šilumos siurbliai kaina patraukia daugelio dėmesį, tačiau ne visiems patinka nuolatinis oro pūtimas, o ir karšto vandens ji neruošia. Tam reikalinga papildoma įranga.

Apibendrinant, oras vanduo šildymo įrengimo kaina priklauso nuo to, kokį šilumos siurblį ir kokią šildymo sistemą pasirinksite. Šilumos siurblių kainos skiriasi, priklausomai nuo firmos, galingumo bei valdymo išmanumo ir galimybių.

Kur įrengiami oras-vanduo šilumos siurbliai?

Oras-vanduo įrengimas nereikalauja jokių žemės darbų ar gręžinių. Tai du įrenginiai, jungiami tarpusavyje ir veikiantys kartu su visa namo šildymo sistema. Vienas iš jų – išorinis blokas, montuojamas lauke ant tvirto lygaus pagrindo, o kitas – namo viduje. Lauke veikiantis blokas energiją gauna vėsindamas orą, taip pat iš lietaus ir žemės, ir sistemos pagalba ta energija panaudojama viduje esančios namų šildymo sistemos vandeniui sušildyti. Efektyviausiai šie šilumos siurbliai veikia esant įrengtam grindiniam šildymui, kadangi tai yra žematemperatūrė šildymo sistema, tačiau suderinama ir su radiatoriais, atitinkamai juos įrengiant. Kaip jau minėjome, šilumos siurbliai oras-vanduo įrengimo kaina beveik nenusileidžia dujinio šildymo sistemos įrengimo kainai.

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą