Šilumos siurblių remontas

Šilumos siurblių remontas

Šilumos siurblių remonto paslaugas atliekame visiems mūsų atstovaujamiems prekiniams ženklams. Šiuo metu pagrindiniai, kuriais mes prekiaujame ir atliekame jų techninį aptarnavimą bei remontą – tai Daikin, Immergas, Wiessmann ir Fujitsu. Šias paslaugas teikiame bet kuriame Lietuvos mieste, kliento namuose.

Kiek laiko užtrunka šilumos siurblio remontas?

Atlikus šilumos siurblio diagnostiką, nustatoma įrenginio gedimo priežastis. Pats šilumos siurblių remontas šiuo atveju pareikalauja praktiškai tiek pat laiko sąnaudų, kiek ir dujinio katilo remontas – vos 1-3 valandų. Tačiau, priešingai dujiniams katilams, kurių atsargines detales mes importuojame ir sandėliuojame, šilumos siurblių detalės yra užsakomos iš gamintojų atstovų. Todėl šilumos siurblių remontas, priklausomai nuo detalių atsiuntimo termino, bendrai gali užtrukti ilgiau. Pasitaikius gamykliniam brokui ar esant skubiam atvejui, remontas gali būti atliekamas per vieną dieną.

Labai svarbu žinoti, kad šilumos siurblių gamintojai, siekdami užtikrinti kvalifikuotą įrangos montavimą, nerekomenduoja juos montuoti patiems. Garantinis aptarnavimas šilumos siurbliams galioja tik tuo atveju, kuomet jie yra sumontuoti profesionalaus specialisto. Tai reiškia, kad jeigu įrenginius sumontuos ne sertifikuotas montuotojas, gedimo atveju garantija įrenginiams nebus taikoma. Todėl būtina, kad šilumos siurblių montavimo ir paleidimo darbus atliktų įmonės, iš kurios įsigijote šį siurblį, sertifikuotas montuotojas.

Kad šilumos siurbliai ilgai tarnautų, būtina teisingai juos sumontuoti, atsakingai laikantis visų gamintojo rekomendacijų, o geriausiai tai gali atlikti tik kvalifikuotas montuotojas. Taip pat, eksploatuojant įrenginį, reikalinga nuolat stebėti vidiniame bloke esantį skydelį ir atsižvelgti į jame pateikiamą informaciją. Labai svarbu neignoruoti klaidų ir signalų, apie parametrų nukrypimus nuo normų. Taip pat svarbu, kad atsiradus neaiškios kilmės klaidoms, patiems nesistengti pakeisti nustatymų ir taip bandyti jas išspręsti. Nedelsiant reikėtų kreiptis į šilumos siurblio atstovus, kurių profesionalūs darbuotojai teisingai nustatys priežastį ir ją pašalins.

Meniu
Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą